5 Akademicki Rajd Rowerowy "DWA KOŁA"

Data: 10.05.2024
Data: 24.05.2024
Miejsce wydarzenia: Kampus ATH, Willowa 2, 43-309 Bielsko-Biała
Godzina: 09:00 - 17:00
Organizator: Uniwersytet Bielsko-Bialski, Koło informatyczne RESET UBB, Koło naukowe DEFIBRYLATOR
Kontakt: tgan@ubb.edu.pl
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Rajd "Dwa Koła" powraca! 24 maja br. koła naukowe RESET oraz Defibrylator zapraszają wszystkich amatorów kolarstwa na 5 Akademicki Rajd Rowerowy.

Czy jesteś gotowy na przygodę pełną wiatru we włosach? W tym roku, rajd odbędzie się w malowniczych okolicach naszego miasta i Wilkowic, gdzie zielone pagórki, kręte ścieżki i urokliwe miejsca będą stanowić tło dla naszej rowerowej przygody.

To nie tylko rajd, to także doskonała okazja do integracji i zawarcia nowych, studenckich znajomości. Dodatkowo, na mecie rajdu - w ośrodku harcerskim "Wilczysko" w Wilkowicach organizatorzy przygotowali jak zwykle liczne atrakcje towarzyszące, takie jak losowanie głównej nagrody dla studentów w postaci roweru MTB, grę terenową, pokazy naszych ratowników medycznych, grochóweczkę i kiełbaskę.

Harmonogram wydarzenia:
900-930 - rejestracja uczestników
1100 - start pierwszej grupy
1300-1700 - atrakcje na mecie, konkursy, kiełbaski, grochówka, paintball, losowanie nagrody głównej
ok. 1630 - powrót autobusem dla chętnych.

Zarejestruj się na rajd

lub https://forms.office.com/r/xpsn1FdJPj

Akademicki Rajd Rowerowy "Dwa Koła" to również świetna okazja do promocji zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Wspólna jazda na rowerach to nie tylko przyjemność, ale także doskonała forma aktywności, która wpływa korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie.

Nie czekaj, zarejestruj się już teraz i przygotuj się na niezapomniane wrażenia podczas rajdu!

Ważna informacja - na wszystkie trasy obowiązuje kask rowerowy.

5-rajd_wydarzenie-1.webp